NOVINKY
NOVINKY
9.2.2016
JAKÝ MĚL POŘAD SKRYTÝ POTENCIÁL PRO MĚ SMYSL...?

JAKÝ MĚL POŘAD SKRYTÝ POTENCIÁL PRO MĚ SMYSL...?

Věřte, že samotné koučování, práce s odborníky a natáčení pořadu bylo časově velmi náročné a obsahově několikanásobně rozsáhlejší než bylo možné do 28 minut vůbec vměstnat. Například jenom v mém dílu, který bude vysílaný 11. 2. 2016 ve 21:30 hod. na ČT2, se natočilo přes 20 hodin dokumentárního materiálu a skutečně není reálné vše na ČT odvysílat.

Věřím, že Česká televize ve spolupráci s tvůrci pořadu velmi brzy rozšíří web portál skrytypotencial.cz o další příspěvky co jednotlivý hrdinové v rámci osobního rozvoje konkrétně podstoupili, absolvovali a co jim účast vlastně přinesla nebo jakým způsobem jim ovlivnila jejich životní etapu.

Za sebe mohu zodpovědně říct, že jsem měl možnost v první řadě se zastavit a spolu s odborníky Jaroslavou Timkovou, MUDr. Simonou Weiss, Mgr. Heřmanem Čadilem, Ing. Janem Mühlfeitem, Markem Dzirasou, prof. MUDr. Cyrilem Höschlem zamyslet se co vlastně chci a jak by mohla vypadat další etapa mého života. Během natáčení jsem se několik měsíců sebevzdělával, konzultoval životní situace s odborníky a zvyšoval svůj skrytý potenciál. Účastí v tomto pořadu pro mě spolupráce s odborníky a sebevzdělávání nekončí. Mým dalším přáním je pomoci mládeži z dětských domovů či rozvrácených rodin najít smysl života a mít možnost osobního růst vedle úspěšných nebo významných osobností.

Závěrem chci poděkovat všech lidem z ČT, kolegům z firmy a hlavně vlastní rodině za nesmírnou podporu a pomoc během přípravy pořadu. České televizi chci popřát ať je tento projekt úspěšný a diváky velmi oblíbený, ať se dál rozvijí a nachází uplatnění u dalších hrdinů pořadu. Děkuji a zdraví Vás Jan Lačňák z Hodonína.« Zpět na novinky
Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).