NOVINKY
NOVINKY
2.2.2016
NOVÉ SÍDLO LAČŇÁK FINANCE V HODNÍNĚ

NOVÉ SÍDLO LAČŇÁK FINANCE V HODNÍNĚ

Naše poradenská firma LAČŇÁK FINANCE se naplno věnuje úvěrování bydlení, komerčních objektů, podnikatelů a developerských projektů. Patříme k významným hypotečním makléřům na českém trhu a za celé období jsme obsloužili přes 800 spokojených klientů a zpracovali více něž 1,3 miliard CZK úvěrů a hypoték.

Současný pronájem kancelářských prostor je pro nás již nevyhovující, protože potřebujeme nové reprezentativní prostory a volné parkovací místa pro klienty. Areál na ulici Štefánikova v Hodoníně k tomu účelu je vyhovující, skvělá strategická poloha a přes 1.000 m2 pozemek v centru města. Aktuálně probíhá výstavba moderní tří podlažní budovy, kde v přízemí budou obchodní prostory cca 250 m2, v prvním patře bude stomatologická klinika MUDr. Ivo Marka, Ph.D. cca 180 m2 a ve druhém patře budeme mít nové společné kanceláře a zázemí firmy Lačňák Finnce a Schmidt Reality s.r.o. cca 140 m2. Dokončení je naplánováno koncem roku 2016.

Parkování bude zajištěno pro min. 20 vozidel. Zahrada bude řešena v rovnováze s přírodou podle zásad Feng Shui.

 « Zpět na novinky
Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).