NOVINKY
NOVINKY
1.1.2016
Spouštíme nové webové stránky!

Spouštíme nové webové stránky!

K rozvoji jakékoliv společnosti neodmyslitelně patří i vývoj její prezentace. Rozhodli jsme se proto, že do nového roku 2016 vstoupíme s novou webovou prezentací. 

Ve spolupráci s Vizzio Group jsme vytvořili nové webové stránky, na kterých se právě nacházíte. Webové stránky nyní můžete komfortně procházet z mobilu i tabletu a připravili jsme pro vás několik příjemných novinek. Je zde nově VIP sekce, kde naleznete různé zajímavé dokumenty. Dále je zde nově možnost nechat si vygenerovat voucher v hodnotě 1000,- Kč, který vám bude zcela zdarma a obratem zaslán na váš email.

Nové webové stránky přináší informace, které hledáte v mnohem přehlednější a strukturovenější podobě a vychází z posledních trendů webdesignu. Pokud by jste přeci jenom něco nemohli najít nebo by jste snad na webu narazili na nějakou chybku, neváhejte nás kontaktovat na info@lacnak-finance.cz« Zpět na novinky
Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).